Авіакомпанія МАУ Міжнародні Авіалінії України

Пошук Авіаквитків

Дешеві авіаквитки з МАУ Міжнародні Авіалінії України - www.trip.ua

Спецпропозиції МАУ Міжнародні Авіалінії України

З

Ціни на авіаквітки МАУ Міжнародні Авіалінії України залежать від сезону, міста відправлення, авіакомпанії та наявності місць. Нижче ви можете побачити кращі пропозиції на авіаквитки МАУ Міжнародні Авіалінії України, знайдені нашими відвідувачами за останні 48 годин.

ще...

Корисна інформація: МАУ Міжнародні Авіалінії України

Інформація для пасажирів МАУ Міжнародні Авіалінії України

Міжнародні Авіалінії України або МАУ одна з найбільших українських авіакомпаній. МАУ пропонує більшу кількість Європейських напрямків з України ніж будь-яка інша авіакомпанія, оперує 300-ми регулярними рейсами в тиждень, розширює кількість стиковок по всьому світу на основі 126-ти угод інтерлайн. Завдяки мережі партнерів, МАУ пропонує більше 3000 напрямків зі зручними стиковками в той самий день за конкурентноспроможною ціною. Згідно обзору Українських Туристичних Агентств МАУ отримала дві номінації: “Найкраща авіакомпанія в Україні з продажу ” та “Найкраща українська авіакомпанія”. Сьогодні авіакомпанія експлуатує 15 літаків виробництва фірми Boeing. У числі партнерів МАУ з експлуатації маршрутів - такі відомі авіакомпанії як, Brussels Airlines, Austrian Airlines, Alitalia, Swiss, Iberia, KLM, Kuwait Airways, Finnair та інші.

Бронюйте квитки МАУ Міжнародні Авіалінії України

На Trip.ua Ви знайдете авіаквитки на всі рейси МАУ, внутрішні та міжнародні. Зручна і проста у використанні система пошуку допоможе вам знайти і обрати найбільш підходящий для вас рейс з МАУ. Ви можете забронювати квиток в реальному часі за допомогою вашої кредитної картки або зв'язавшись з агентами Trip.ua. Ваш електронний квиток виписується відразу ж і висилається на вашу електронну адресу, а також на ваш мобільний телефон за допомогою SMS. З вашим електронним квитком, паспортом і візою, ви готові до реєстрації на рейс!

Політика стосовно багажу МАУ Міжнародні Авіалінії України
  • Пасажири з квитками економічного класу можуть перевозити ручну поклажу у кількості 1 місце розмірами до 55 х 40 х 20 см, вагою до 7кг. Пасажири з квитками бізнес-класу можуть перевозити ручну поклажу у кількості 1 місце ручної поклажі розмірами до 55 х 40 х 20 см, вагою до 10 кг.
  • Максимальна вага окремого місця зареєстрованого багажу, що перевозиться на рейсах МАУ не повинна перевищувати 32 кг. Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті авіакомпанії.
  • Правила перевезення домашніх тварин в салоні літака. Загальна вага контейнера з твариною не повинна перевищувати 5 кг. Розміри контейнера не повинні перевищувати 115 см за сумою 3-х вимірів (довжина + ширина + висота). Пасажир може перевозити не більше одного контейнера з твариною.
Check in з МАУ Міжнародні Авіалінії України
  • Реєстрація: Клієнти компанії МАУ мають можливість скористатися послугою онлайн реєстрації, на сайті авіакомпанії. Інтернет-реєстрація можлива на регулярні рейси МАУ з аеропортів: Брюселя, Франкфурта, Києва, Цюриха.
  • Панорама клуб це програма для постійних пасажирів авіакомпанії МАУ. Учасники Панорама Клубу мають наступні переваги: квитки-винагороди на рейси МАУ, знижки в магазині Kiev Duty Free Shop, готелях і при оренді автомобілів та інші!

Знайшли переліт з МАУ Міжнародні Авіалінії України? Не забудьте забронювати готель та орендувати авто!

Пропозиції Готелів

В